تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 107متری نوساز و لوکس/کریم آباد

فروش آپارتمان 107متری نوساز و لوکس/کریم آباد

2 سال پیش در تنکابن

متراژ
107
ساخت
1402
قیمت کل
5٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
2
⚜️آگهی فروش آپارتمان 107 متری شیک در کریم آباد⚜️

✅️️لوکیشن: کریم آباد سند آماده انتقال تک برگ

✅️دسترسی فوق العاده

⚜️همین الان بعد از خوندن این آگهی با من تماس بگیرید شاید تا 24 ساعت دیگه این فایل فروخته شده باشه

مشاور شما: محمد زینی

آدرس ما: هلدینگ کاسپین روبه روی پمپ بنزین خیابان جمهوری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ کاسپین

هلدینگ کاسپین راهی بسوی امنیت در سرمایه گذاری اینده ای مطمئن ...... امنیت در سرمایه گذاری