تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان / 108متری / تاپ لوکیشن

فروش آپارتمان / 108متری / تاپ لوکیشن

1 سال پیش در اهواز

متراژ
108
ساخت
1396
قیمت کل
4٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬888٬000 تومان
طبقه
4
ایرانی و فرنگی
✅این واحد در اوایل کیان آباد ، و یکی لوکیشن های عالی منطقه قرار دارد

✅دسترسی آنی به مراکز خرید برند دارید

✅نمای ساختمان سنگ گرانیت هست ، ( که مقاوت بالایی برخورداره )

✅پارکینگ سندی داره و همچنین بهترین جای پارک در این ساختمان مال شماست

✅پلن ( نقشه خانه ) مربع هست که قابلیت دکور و چیدمان بسیار خوبی بهتون میده

✅جنس کابینت ها های گلاس هست ، و همینطور آشپزخانه بزرگی در خانه طراحی شده و شما فضای راحت تری برای آشپزی دارید

✅2 خواب کمد دیواری شده است ، و در یکی از خواب ها یک تراس هم وجود دارد که نور خوبی به فضای اتاق میبخشه

✅امکان دریافت فوری وام مسکن تا سقف 800 میلیون تومان

❗️( پیشنهاد میکنم فرصتِ بازدید این ملک بی نظیر رو به هیچ عنوان از دست ندین و همین الان با من تماس بگیرید )❗️

مشاور و کارشناس امور ملکی : حسنیان

دپارتمان املاک زاگرس
اولین دپارتمان تخصصی املاک در جنوب غرب کشور
نشانی: اصلی کیان آباد بین خیابان 12 و 13 شرقی .