تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 110متر2خواب نوساز برج چیتگر کوهک

فروش آپارتمان 110متر2خواب نوساز برج چیتگر کوهک

1 سال پیش در تهران

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
9٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬000٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
21
فایل انحصاری املاک زمرد
⚜️⚜️برج کلید نخورده مدیران 2⚜️⚜️

✨ قابلیت رهن تا 1/4 میلیارد که از مبلغ کل کسر شده و در صورت نیاز میتونید رهن بدید
▪️واحدنوساز کلیدنخورده و تخلیه میباشد

❇️✴ آپارتمان 110 متری در طبقات میانی برج بدون کوچکترین مشرف 2 خواب فوق العاده خوش نقشه و یقیناً در بهترین منطقه تهران، قطب گردشگری تهران، منطقه 22

♦️برج فوق با امکانات ذیل:
▪✔️سالن ورزش حرفه ای
▪︎✔️سالن اجتماعات
▪︎✔️5 لاین آسانسور
▪✔️ روف گاردن شکیل
▪✔️ 600 متر لابی شیک و لابی من 24 ساعته
▪✔️ورودی و خروجی پارکینگ مجزا
▪✔️تراس بزرگ با چشم انداز ابدی
▪✔️سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
▪✔️آنتن و اینترنت مرکزی
و...
♦️واحد فوق دارای امکانات ذیل می باشد :
▪✔️سالن بزرگ  همراهTV room
▪✔️آشپزخانه مدرن و پذیرایی با پنجره های قدی
▪✔️2 اتاق خواب که یک خواب آن مستر می باشد
▪︎✔️بدون دیوار مشترک
▪︎✔️متریال به روز

⚜️⚜️ املاک زمرد ⚜️⚜️

♦️ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

رضا حیدری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ ا یوان

املاک رتبه یک منطقه 22 ✅