تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 111 متری در گرگانجدید

فروش آپارتمان 111 متری در گرگانجدید

1 سال پیش در گرگان

متراژ
111
ساخت
1396
قیمت کل
2٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬621٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
کد 316

خواهشا قبل از تماس توضیحات را کامل بخوانید

ملک مورد نظر 4 طبقه 8 واحد طبقه چهارم فول امکانات خوش نقشه بدون پرتی با نورگیر مناسب

ملک مورد نظر چهار راه به پائین واقع میباشد

ملک مورد نظر تا برج 10 با مبلغ 280 میلیون رهن مستاجر دارد که از مبلغ اصلی ثمن معامله کسر میگردد

نما سنگ رومی

لطفا برای بازدید و اطلاعات بیشتر با گرگان املاک نبش گرگانجدید 15 هماهنگی لازم را داشته باشید