تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 111 متری

فروش آپارتمان 111 متری

2 هفته پیش در باغستان

متراژ
111
ساخت
1403
قیمت کل
‏8,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,180,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
فروش آپارتمان 111 متری

یکی از بهترین کوچه های باغستان غربی

لابی زیبا و مجلل

فول امکانات

پارکینگ انباری آسانسور

نور تکمیل

دو بالکن

دو لاین آسانسور

سند در دست اقدام ( قابل استعلام از شهرداری )
واحد بدون تعهد سند و به صورت قولنامه ای فروخته می شود

مستاجر تا آخر تابستان
500 پول پیش
10.5 کرایه ماهانه

املاک شار