ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 112 متری فوری منطقه طالبی
فروش آپارتمان 112 متری فوری منطقه طالبی
10 ماه پیش در کوی امیرالمومنین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
112
ساخت
1403
قیمت کل
3٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬232٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
بنام ایزد منان⚜️⚜️⚜️کارگزاری مسکن پارسا⚜️⚜️⚜️. اصالت / تعهد / صداقت @واحد سرجلو فول فول وسازنده معتبر ودسترسی به خیام
✅️موقعیت مکانی عالی(طالبی ذوج
✅️آپارتمان 112
✅️طبقات 2 سرجلو
✅️بسیار شیک وخوش نقشه
✅️خیابان 10 متری و 8 متر حاشیه ساختمان
✅️مهندسی ساز
✅️سازه دیوار برشی و سقفها کامپوزیت
✅️نورگیرعالی
✅️دو واحدی
✅️دوخواب
✅️پارکینگ تا سقف سنگ
✅️قابلیت رهن 600م-
✅️اجرا سقف لاینر نوری
✅️گرمایشی دستگاه پکیج و تاسیسات رادیات
✅️سرمایشی تاسیسات کولر گازی
✅️تراس دار
✅️آسانسور تمام استیل ،پارکینگ بدون مزاحمت مشاع ،انباری
✅️نماسنگ
✅️حمام
✅️عکسها مربوط به طبقه همین ساختمان میباشد
فول امکانات بهترین کابینت وکمد دیواری وشیر آلات بصورت تکمیل
***
☑️آدرس دفتر:خیام46،جنب شکری 6
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور اسحاق گلپور
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
واقعی بودن عکس :
*
تطابق عکسها با واقعیت ملک
تطابق قیمت :
*
واقعی بودن قیمت نسبت به بازار
صحت توضیحات :