تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان،114متر،ولیعصر جنوبی

فروش آپارتمان،114متر،ولیعصر جنوبی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
114
ساخت
1390
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬543٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
✅فروش آپارتمان واقع در موقعیت خوب ولیعصر جنوبی
خیابان آذری
✅طبقه 3 از 6 / تک واحد / جنوبی
✅دارای بالکن شیشه ای
✅با نصبیات کامل دارای کولر گازی و پرده
✅سند تک برگ
⚜️املاک آسمان تبریز(ملکتون)
⚜️مشاور: رفیعی پور