تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 115 متری در شهران

فروش آپارتمان 115 متری در شهران

2 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
13٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
114٬608٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
#مالک پول لازم
✅115 متر نوساز

کارشناس تخصصی سازه های خاص منطقه (آرمان)