تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 116متری دوخواب

فروش آپارتمان 116متری دوخواب

2 هفته پیش در دیلمان

متراژ
116
ساخت
1403
قیمت کل
‏13,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏119,827,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
باسلام وعرض ادب:

فروش واحد مسکونی

⭐️5طبقه 10واحد

⭐️متراژ116متر بامشاعات

⭐️دوخواب

⭐️طبقات 4و5 برای فروش

⭐️پارکینگ اختصاصی

⭐️آسانسور

⭐️امکانات بروز

⭐️طبقه 5 تا 15اردیبهشت تخلیه میشه

⭐️طبقه 4 مستاجر تا اوایل مرداد قرارداد دارد

قیمت متری 120میلیون تومان
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
با تشکر خانم یوسفی