تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 119 متری 2 خوابه در ستارخان

فروش آپارتمان 119 متری 2 خوابه در ستارخان

1 سال پیش در شیراز

متراژ
119
ساخت
1393
قیمت کل
6٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬983٬000 تومان
طبقه
10
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام
واحد فوق با نور گیر بسیار عالی
ویو ابدی
بازسازی بروز و مدرن
تحویل بصورت خام یا تکمیل به درخواست مشتری
سالن بزرگ و قابل چیدمان
دو لاین اسانسور
تمامی تاسیسات تعویض گردیده
سند ملکی
واحد تخلیه میباشد