تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 120 متری سفیرجنوبی

فروش آپارتمان 120 متری سفیرجنوبی

11 ماه پیش در شهرک سراج

متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
6٬600٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
درود املاک انلاین

فروش واحد دو خواب و سه خواب
مجتمع نوساز 35 واحدی

موارد دیگر موجود