تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 120 متری ولیعصر ابن سینا تختی

فروش آپارتمان 120 متری ولیعصر ابن سینا تختی

2 سال پیش در تبریز

متراژ
120
ساخت
1402
قیمت کل
10٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
83٬333٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
✅فرصت استثنایی در قلب ولیعصر - آپارتمان لوکس 120 متری با نصبیات کامل فروش فوری و زیر قیمت
✅ این آپارتمان رویایی 120 متری، واقع در یکی از مرغوب ترین طبقات یک ساختمان لوکس در منطقه ی بی نظیر ولیعصر، فرصتی استثنایی برای زندگی در خور شماست.
✅با نصبیات کامل و مدرن، هر گوشه از این خانه برای راحتی و زیبایی طراحی شده است. از آشپزخانه ی مجهز و مدرن گرفته تا سالن پذیرایی باشکوه و اتاق های خواب آرام بخش، هر جزئیاتی با دقت انتخاب شده تا زندگی شما را به سطحی جدید از لوکس برساند.
✅تجربه ی زندگی در محله ای امن و باکلاس، همراه با دسترسی آسان به بهترین مراکز خرید، رستوران ها و فضاهای سبز شهری، تنها بخشی از مزایای این آپارتمان است.
✅تصور کنید هر روز از پنجره های بزرگتان به منظره ی دل انگیز شهر نگاه کنید. برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید."
کارشناس و مشاور ملکی شما: امامی با داخلیه:1123