ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 124متری دوخوابه در برازنده
فروش آپارتمان 124متری دوخوابه در برازنده
1 هفته پیش در الهیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
124
ساخت
1394
قیمت کل
8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
68,548,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و درود
✅آپارتمان فوق واقع در خیابان بلوار ایمان شرقی
داری لوکیشن عالی یک قدمی خیابان و ایستگاه
✅داری تراس
✅مجموع کم واحد کلا 4واحد تک واحدی
.......(املاک قائم)......
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت