تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 125 متری ولیعصر لیدا معلم سعدی

فروش آپارتمان 125 متری ولیعصر لیدا معلم سعدی

2 سال پیش در تبریز

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
10٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬800٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅ 125متر حیاط دار ، 2 خواب با موقعیت جنوبی
✅واحد صفر و کلیدنخورده
✅ دسترسی آسان و بدون ترافیک به مسیر های اصلی
✅پنجره های قدی
✅نور گیری ایده آل
✅پذیرایی بدون پرتی
✅ قیمت مناسب سرمایه