تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 128 متر ارتش برج N4جنوبی چیتگر

فروش آپارتمان 128 متر ارتش برج N4جنوبی چیتگر

1 سال پیش در تهران

متراژ
128
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬562٬000 تومان
طبقه
25
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
سند
سایر
جهت ساختمان
جنوبی
………. بسمه تعالی ………

⚜️ مشاور : رضا حیدری ⚜️

☑️ 128 مــتر 3 خــواب
« برج برندN4 »
پروژه ازتشN4 مناسب خانه دارشدن و سرمایه گذاری
☑️ فول دیزاین با بهترین متریال
☑️دید و ویو پاناروما استثنایی شهر تهران، باغ گیاه شناسی + بدون مشرف
☑️ سالن ورزش مجهز با دستگاههای به روز
☑️ سالن اجتماعات - مهدکودک فعال - فضای گاردن بی نظیر

املاک ایوان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ ا یوان

املاک رتبه یک منطقه 22 ✅