تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 135 3 خواب / تک واحدی / گلشهر

فروش آپارتمان 135 3 خواب / تک واحدی / گلشهر

2 سال پیش در کرج

متراژ
135
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬870٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬259٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️ سازمان معاملات املاک و مستغلات سورین ⚜️

⭐️ فروش آپارتمان نوساز در گلشهر

✴️ 135 متر 3 خواب تک واحدی ✴️

⚡️دارای هود لمسی و گاز رومیزی
⚡️3 خواب بزرگ و تخت خور
⚡️دارای کمد دیواری سرتاسری
⚡️سرمایش کولر گازی
⚡️گرمایش پکیج
⚡️سرویس ایرانی و فرنگی
⚡️آسانسور و انباری

✅️ یک مورد عالی برای سکونت و سرمایه گذاری

⭐️ نزدیک مترو گلشهر و مراکز خرید⭐️

⚡️ سورین فایلینگ قوی منطقه ⚡️

✅️ لوکیشن مربوط به دفتر املاک میباشد ✅️
__________________________________________________
⚜️⚜️⚜️کارشناس : آقای ایدل شعبه 2⚜️ ⚜️⚜️

اعتمادی راستین
انتخابی نوین
با مشاورین املاک سورین

املاک سورین با 3 شعبه فعال در گلشهر و مهرشهر
___________________________________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای ایدل سورین شعبه اختر

آژانس املاک سورین

اعتمادی راستین، انتخابی نوین، با مشاورین املاک سورین