تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 136متر ولیعصر جنوبی/یاغچیان/پرواز

فروش آپارتمان 136متر ولیعصر جنوبی/یاغچیان/پرواز

2 سال پیش در تبریز

متراژ
136
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬926٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سلام

✅فروش آپارتمان 136متر ولیعصر جنوبی
✅بهترین لوکیشن
✅گذر 10متری
✅جنوبی
✅طبقه 2از5
✅پایگرد بزرگ
✅تمام خلافی ها تسویه شده سند در دست اقدام
✅فروشنده واقعی
✅زیر قیمت
✅تخفیف خوب پای معامله

دپارتمان املاک إو آل
مشاور:سینا نوعی