تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان،139 متر، پرواز ، 35 متری سینا

فروش آپارتمان،139 متر، پرواز ، 35 متری سینا

1 سال پیش در تبریز

متراژ
139
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
7٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬482٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4

❗️جهت بازدید و هماهنگی فقط تماس بگیرید❗️

شماره تماس داخلی: 1112
خرید 2 روزه فروش 15 روزه
سامانه مِلکِ تون همراه ملکی شما
قویترین و جامع ترین فایلینگ منطقه
محلی امن برای معاملات اسان و پر سود
آدرس دفتر مرکزی:خیابان آسمان-روبروی برجهای آسمان تبریز
جهت خریدوفروش سریع مِلک ِتون با ما تماس بگیرید