تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 140 متری 3 خوابه

فروش آپارتمان 140 متری 3 خوابه

1 سال پیش در سبزوار

متراژ
140
ساخت
1403
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
کلید اول
نورگیر عالی
پارکینگ بدون مزاحمت
نما سنگ تراورتن
پنجره دوجداره
دو واحدی بدون دیوار مشترک انتهای امیر شاهی منتهی به 22 بهمن متری 30

واحد 110 متری جنوبی ابومسلم طبقه 4 تک واحدی مرحله تاسیسات متری 31

واحد135 متری طبقه 5 محدوده امیرشاهی
دو واحدی آسانسور دو طرفه بدون دیوار مشترک
متری 32
واحد 125 متری طبقه چهارم تک واحدی محدوده مطهری کلید اول آماده تحویل متری 35

واحد 135 متری طبقه اول تک واحدی دو طرف نور محدوده مطهری مرحله سفید کاری متری 34

واحد 140 متری تک واحدی طبقه دوم نورگیری عالی آماده تحویل دانشگاه متری 26

واحد 135 متری تک واحدی کلید اول محدوده دانشگاه دسترسی به خیابان اصلی طبقه دوم
متری 32
و موارد مشابه دیگر در تمامی رنج قیمت ها

رهن و اجاره
خرید و فروش
مشارکت در ساخت
معاوضه و تهاتر
مغازه و واحد تجاری و اداری و باغ ویلا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور آژانس املاک09934017336