تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 145متری تک واحد منظریه ولیعصر

فروش آپارتمان 145متری تک واحد منظریه ولیعصر

22 ساعت پیش در منظریه

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏15,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان 145متری در منظریه
کلا چهار طبقه تک واحدی
طبقه اول
سه خواب شیک
کف کلا سرامیک
کابینت هایگلاس زیاد (توضیح اینکه باکس یخچال بزرگتر شده و یخچال دوقلو جا میگیره)
مطبخ با کابینت هایگلاس
هود 2 عدد
گاز رومیزی 2 عدد
کولر اسپیلت
توالت فرنگی 2عدد
بر اصلی خیابان
مستاجر تا برج 9 سال 405 با 500پیش و 25 اجاره
سند تکبرگ و آماده
همسایه های خیلی خوب و محترم
برای هماهنگی و بازدید تماس حاصل فرمایید

ارادتمند پورحسن

برای فروش ملک خود کافیست پیام داده و یک شماره تماس بگذارید با شما تماس گرفته و برای فروش ملک شما با همکاران با تجربه اقدام خواهیم کرد.