تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 152 متری 2 خوابه سهند شاهگلی

فروش آپارتمان 152 متری 2 خوابه سهند شاهگلی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
152
ساخت
1402
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬921٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨⚫دفتر فنی مهندسی و املاک ققنوس
✨⚪شهرک زعفرانیه ؛ 12 متری اول نرسیده به بانک ملی

««««««««««««««««««««»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

✨✨کوی سهند شاه گلی
⚪واحد شمالی - شرقی
⚪طبقه 2 از 5
⚪سند تک برگ

✨⚫واحد مشابه در معراج سهند با 198 متر زیر بنا
✨⚪طبقات 1 تا 5 سال ساخت 1401 سند تک برگ

⚜️⚜️مشاوره و خرید و فروش تخصصی املاک
✨⚪اخذ پروانه و. پایانکار - طراحی و نظارت و اجرا پروژه

000000000000٫٫///////////////////0000000000000000٫

✨⚫مهندس مقدسی jafar mogaddasi
⚫✨ کارشناس پایه یک نظام مهندسی