تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 153متر زعفرانیه

فروش آپارتمان 153متر زعفرانیه

1 سال پیش در تبریز

متراژ
153
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬287٬000 تومان
طبقه
1
باسلام و احترام
✴️فرصت استثنائی برای خانه دار شدن ✴️

✅متراژ: 153متر

مشاور برتر،انتخاب بهتر
آدرس دفتر:تبریز_ولیعصر،اول خیابان مخابرات تقاطع عارف(املاک پاشا)