تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 159 متری 2 خوابه در پادادشهر

فروش آپارتمان 159 متری 2 خوابه در پادادشهر

11 ماه پیش در پادادشهر

متراژ
159
ساخت
1404
قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬169٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام

⚜مشاورین املاک پل ⚜

♻️کد فایل 26 ♻️

❇فروش آپارتمان سه خوابه پادادشهر

❇طبقه 3 جلو

❇رنگ آمیزی

♻️جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید به املاک پل مراجعه فرمایید. ♻️

↩پادادشهر بلوار جوادالائمه غربی بین خیابان های 12و 13جنب بانک سپه املاک پل

⚜مشاورین املاک پل ⚜