تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 159 متری 3 خوابه در پادادشهر

فروش آپارتمان 159 متری 3 خوابه در پادادشهر

1 سال پیش در پادادشهر

متراژ
159
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
7٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬226٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام

⚜مشاورین املاک پل ⚜

♻️کد آگهی 6 میباشد♻️

❇ اجاق گاز صفحه ای

❇دارای 2 تراس کاربردی دارد

❇مستر دارد

❇رنگ آمیزی

❇درب ضد سرقت

♻️واحد بسیار تمیز و مشاعات تمیز (کاملا سنگ)

⬅️جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید به املاک پل مراجعه فرمایید

↩ پادادشهر بلوار غربی جوادالائمه بین خیابان های 12و 13جنب بانک سپه املاک پل

♻️بازدید همه روزه با هماهنگی قبلی♻️

⚜مشاورین املاک پل ⚜