تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 166 متری / هروی / فول

فروش آپارتمان 166 متری / هروی / فول

2 سال پیش در تهران

متراژ
166
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
19٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
117٬409٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
..............املاک   بزرگ   ماکان................

⚫ آپارتمان 3 خواب بزرگ دارد

⚫ هر 3 خواب کمد دیواری بزرگ دارد

⚫ دارای حیاطی مشجر و زیبا

⚫ فول امکانات : پارکینگ و انباری و آسانسور

⚫سالن پرده خور

⚫لوکیشن دنج منطقه

⚫خوش نور و نقشه

⬛   مشاور شما رحمانی     ***********   ⬛

◾ آدرس دفتر: ضلع جنوب شرقی میدان هروی ◾