فروش آپارتمان 168 متر شهرک پرواز
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
قیمت کل
10٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
کد فایل : 7241
متراژ بنا : 168
تعداد اتاق : 3
طبقه : 1
کل طبقات ساختمان : 7
تعداد واحد در طبقه : 1
سال ساخت : 1391
موقعیت ملک : جنوبی
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : پارکت
آشپزخانه : ام دی اف,اپن
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سایر امکانات : بالکن
پارکینگ دارد
وضعیت ملک : سند 6 دانگ تک برگ
✨ جهت اطلاع از واحدهای مشابه تماس بگیرید.
✨ کارشناسی، قیمت گذاری، فروش و اجاره ملک شما
با بهترین شرایط در سریع ترین زمان
آژانس املاک 101
تاسیس 1367
مدیریت: نادر حضرتی
مشاورین:
سعید خالقی
رویا محمدزاده
آرش مدرسی
شهرک پرواز، روبروی برج شهران، ابتدای بلوار سینا