تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 170 متری 3 خوابه در ابونصر

فروش آپارتمان 170 متری 3 خوابه در ابونصر

1 سال پیش در شیراز

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
72٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
427٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
متریال بهترین
نما سنگ تراور سفید درجه یک
سرامیکهای داخل همه یک در یک
دو نبش دارای دو تراس دلباز
دیدن مساوی با پسندیدن
هم تهاتر هم نقدی
آماده تحویل
چهار واحد هم بصورت پکیج هم بصورت تکی بفروش میرسد
مشاور شما مهندس مختاری