تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 172متر در پرواز

فروش آپارتمان 172متر در پرواز

2 سال پیش در تبریز

متراژ
172
ساخت
1392
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
10٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
8
⭐یک باب آپارتمان لوکس در شهرک پرواز بابایی2
بفروش فوری میرسد. جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید. ⭐
توضیحات:
✅172مترجنوبی
✅3خوابه
✅تک واحده
✅سند تک برگ
✅2کله و ویوعالی
✅بر خیابان اصلی و طرف دیگر 10متری
✅بهترین لوکیشن
✅بهترین طبقه
✅پارک برای 2خودرو
✴تلفن:5911-041✴
✴داخلی: 35 11✴
⚜⚜مشاور: علی پور⚜⚜
♻️♻️♻️سامانه ملک تون در خدمت همشهریان عزیز در تمام موارد ملکی درسراسر تبریز در اسرع وقت. ♻️♻️♻️