تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 173 متر گلشهر ائل گلی

فروش آپارتمان 173 متر گلشهر ائل گلی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
173
ساخت
1392
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
10٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
کد فایل : 6983
متراژ بنا : 173
تعداد اتاق : 3
طبقه : 4
کل طبقات ساختمان : 5
تعداد واحد در طبقه : 1
تعداد کل واحدها : 5
سال ساخت : 1392
موقعیت ملک : شمالی,جنوبی,غربی
نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
پوشش کف : سرامیک
سایر امکانات : بالکن
پارکینگ دارد
وضعیت ملک : سند 6 دانگ تک برگ

✨ جهت اطلاع از واحدهای مشابه تماس بگیرید.

✨ کارشناسی، قیمت گذاری، فروش و اجاره ملک شما
با بهترین شرایط در سریع ترین زمان

آژانس املاک 101
تاسیس 1367

مدیریت: نادر حضرتی

مشاورین:
سعید خالقی
رویا محمدزاده
آرش مدرسی

شهرک پرواز، روبروی برج شهران، ابتدای بلوار سینا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک 101

✨ کارشناسی، قیمت گذاری، فروش و اجاره ملک شما با بهترین شرایط در سریع ترین زمان