تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان،174متر،ولیعصر جنوبی

فروش آپارتمان،174متر،ولیعصر جنوبی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
174
ساخت
1395
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
9٬744٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
✅فروش آپارتمان واقع در بهترین موقعیت ولیعصر جنوبی خیابان دانش
✅طبقه 3 از 6 / تک واحد / جنوبی(2 کله)
✅دارای 3 خواب یک مستر
✅واحد شیک بدون فضای پرتی
⚜️املاک آسمان تبریز(ملکتون)
⚜️مشاور: رفیعی پور