تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 178متری مرکزشهر

فروش آپارتمان 178متری مرکزشهر

2 هفته پیش در گرگان

متراژ
178
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,790,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
9
متراژ178متر سه خواب نوساز کلید اول وخام تحویل پایان فروردین 405طبقه دوم عرصه آستان قدس
فروش آپارتمان 178متری سه خواب نوساز کلید اول تحویل پایان فروردین 405طبقه چهارم ، قدس قیمت11570عرصه آستان قدس
فروش آپارتمان 120متری طبقه 4نوساز کلید اول آماده تحویل ولیعصر قیمت 7800
املاک باغ ملل مجری فروش،رهن اجاره منازل واملاک دلخواه شماآماده همکاری باعزیزان فعال در امورمسکن اعم از املاک واشخاص ساعات تماس: 8تا14و16تا 22 توضیح اینکه اطلاعات درج شده در مورد واحدها به استناد بیانات مالکین می باشدمستدعیست مشتریان محترم بررسی های لازمه را بعمل آورند