تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 181 متری 3 خواب میناگل

فروش آپارتمان 181 متری 3 خواب میناگل

1 سال پیش در گرگان

متراژ
181
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
10٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬801٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
املاک ایرانا⚜
{یک انتخـاب بر اسـاس تـوان شـما و هنـر مــا}

☑️دسترسى اسان به مراکز خرید ،مجموعه ورزشی ،خیابان اصلی ناهارخوران و...
☑️گرمایش شوفاژ
☑️دارای 3خواب استاندارد با نورگیر عالی
☑️بازسازی کامل با دیزاین عالی
☑️دارای 3 عدد سرویس فرنگی
☑️نورپردازی و لوستر
☑️سیستم تمام هوشمند فعال
☑️تاچ پنل
☑️اسپیکر سقفی
☑️سونا و باشگاه

برای یافتن موارد مشابه تماس بگیرید
مشاور شما:محمدی

آدرس دفتر:بالاتر از عدالت99،املاک ایرانا