تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 190متر3خواب شهرک راه آهن کوهک دریاچه

فروش آپارتمان 190متر3خواب شهرک راه آهن کوهک دریاچه

1 سال پیش در تهران

متراژ
190
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
20٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬894٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
20
♦️ با یک تماس به کلیه واحد های فروشی منطقه دسترسی پیدا کنید ♦️

▪️مشاور شما : رضا حیدری ▪️
☑️ املاک بزرگ اِیوان A1 ☑️
-----------------------------------
◾️ برج لوکس و مدرن فرزانگان ◾️

✨ 190 متر 3 خواب
✨ نوساز کلید نخورده
✨ دارای 2 تراس قابل چیدمان
✨ پنجره های قدی سرتاسری
✨ واحد از 3 جهت نورگیر میباشد
-----------------------------------
▪️مشاعات و امکانات برج ▪️:

✨ لابی مجلل دیزاین شده
✨ سالن بازی حرفه ای تجهیز شده
✨ فضای سبز بزرگ اختصاصی برج
✨ برج دارای تعداد واحد کم و شخصی ساز میباشد
✨ فضای روف گاردن در نظر گرفته شده

▪️مشاور شما : رضا حیدری ▪️
☑️ املاک بزرگ اِیوان A1 ☑️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ ا یوان

املاک رتبه یک منطقه 22 ✅