تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 21٠متر/همافر/ولیعصر

فروش آپارتمان 21٠متر/همافر/ولیعصر

2 سال پیش در تبریز

متراژ
210
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
13٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬952٬000 تومان
طبقه
4
✨آپارتمان جنوبی تک واحدی
✨دارای 34 متر حیاط اختصاصی میباشد.
✨سه خوابه بدون مستر که امکان مستردار کردن یکی از خوابها را دارد.
✨دو بالکن دارد
✨امکان تغییر مدل آشپزخانه وجداکردن اتاق نشیمن وپذیرایی را دارد.
✨فول نصبیات است.
✨سند آماده
✨انباری داخل واحد است.
✨ساختمان بسیار آرام ودنج است.