تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان /215متر/ایل گلی،سیناپرواز

فروش آپارتمان /215متر/ایل گلی،سیناپرواز

1 سال پیش در تبریز

متراژ
215
ساخت
1394
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
13٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬790٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
✅215متر

✅دو کله

✅فرعی دنج 35متری سینا

✅3خواب

✅غرق در نور

✅قابل تهاتر با واحد متراژ پایین در محدوده 35متری سینا

✅قیمت کارشناسی شده

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
سامانه مِلکِ تون همراه ملکی شما
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
⚜️محلی امن برای معاملات آسان و پر سود

⚜️مشاور:سینا زرینه بافی

⚜️آدرس دفتر مرکزی:خیابان آسمان-روبروی برجهای آسمان تبریز
⚜️آدرس شعبه دوم: چایکنار- اول رضانژاد شمالی- مِلکِ تون
⚜️⚜️جهت خریدوفروش سریع ملک تون با ما تماس بگیرید ⚜️⚜️