تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 220 متری لاکچری

فروش آپارتمان 220 متری لاکچری

10 ماه پیش در نظرآباد

متراژ
220
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
6٬820٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش آپارتمان لاکچری در بهترین لوکیشن نظرآباد (الغدیر)

✅ 220 متر – سه خوابه – طبقه آخر – تک واحدی
✅ ملک دوکله و غرق نور با نورگیری بی نظیر
✅ خوش نقشه و بدون پرتی – خام و بدون نصبیات (قابل طراحی سلیقه ای)
✅ مناسب برای سخت پسندان و علاقه مندان به طراحی داخلی اختصاصی
لوکیشن: الغدیر – بهترین و خوش نام ترین منطقه نظرآباد
سند در حال صدور – آماده تحویل فوری

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید