تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 225متر زعفرانیه

فروش آپارتمان 225متر زعفرانیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
225
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
49٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
220٬400٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
زعفرانیه

225متر 3 خواب
یک مستر
نوسازی 100 ٪
کابینت ممبران
آشپزخانه نمیه فرنیش بوش
استخر ، سونا و جکوزی
سرایداری مقیم
تراس کاربردی
2 پارکینگ سندی

مشاوره شما : کوشا
مسکن نماد زعفرانیه
(نماد اعتبار و اعتماد شمیرانات )