تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان/230متر/دوکله جنوبی/فردوس،ائل گلی

فروش آپارتمان/230متر/دوکله جنوبی/فردوس،ائل گلی

2 سال پیش در تبریز

متراژ
230
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
21٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬000٬000 تومان
طبقه
3
✅230متر مربع،تک واحدی
✅ موقعیت دو کله(نورگیر از شمال و جنوب )
✅3خواب استاندارد،یک خواب مستر
✅پلان کاملا مفید و یکدست
✅مطبخ بزرگ برای دیزاین سرد و گرم
✅ زیر قیمت منطقه با محدودیت زمانی
✅ قابل مقایسه با متراژهای بزرگتر به دست سازنده ای معتبر
✅ متریال وارداتی
✅ تراس قابل چیدمان(فضای میز 6 نفره،باربیکیو و ...)
✅منطقه اصیل و کم تردد مختص خاص پسندان
✅دارای آسانسور تمام اتوماتیک،لابی از دو جهت با ارتفاع سقف
سامانه مِلکِ تون همراه ملکی شما
⚜️نام مشاور: مهندس علیزاده
⚜️آدرس دفتر مرکزی:خیابان آسمان-روبروی برجهای آسمان تبریز ⚜️