تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 249 متری فول قدوسی غربی

فروش آپارتمان 249 متری فول قدوسی غربی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
249
ساخت
1390
اتاق
4
قیمت کل
20٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
81٬927٬000 تومان
طبقه
1

همراه شما : ارشیا تقوی فرد

ادرس ما : قدوسی غربی حدفاصل کوچه 2 و 4 هلدینگ املاک ویلاپ