تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 262متر ملاصدرا سعادت آباد

فروش آپارتمان 262متر ملاصدرا سعادت آباد

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
262
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
37٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
145٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
تک واحدی
3خواب
دسترسی ملاصدرا شیخ صدوق سعادت آباد
کد 3642

----- مشاور شما افشین
-----املاک فردین خیابان ارباب