تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان/2خواب/کم واحد/سرمایه گذاری

فروش آپارتمان/2خواب/کم واحد/سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
54
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
93٬518٬000 تومان
فوری فوری

54 متر 2 خواب
نقشه بدون حتی یک سانتی پرتی
نما گرانیت شیک مشاعات تراورتن
کم واحد
لوکیشن قوی دسترسی عالی
رو به آفتاب مستقیم
سازه شخصی ساز
قیمت شکسته شده زیر قیمت بازار
قابلیت رهن تا 600 میلیون
قابلیت دریافت انواع وام
مالک فروشنده حقیقی

همراه شما ( خانم دامغانیان )