تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 2خوابه لوکس

فروش آپارتمان 2خوابه لوکس

11 ماه پیش در پودنک

متراژ
102
ساخت
1396
قیمت کل
3٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬117٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فول بازسازی شده کف لمینت
دیوارها کاغذ دیواری
کابینت ها های گلاس
کاشی سرویس بهداشتی و حمام کاملا تعویض درب اتاق ها و سرویس ها تعویض کناف و نورپردازی دوربین مدار بسته آینه دکوراتیو

قابلیت 600رهن کامل دارد.

102متری
2خواب
6واحدی
لوکس
سند تک برگ
قابلیت 600رهن کامل دارد.

جهت بازدید با مشاور املاک نیکبخت تماس بگیرید.