تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 3 واحد یکجا نوساز هراز

فروش آپارتمان 3 واحد یکجا نوساز هراز

2 سال پیش در آمل

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
12٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
فروش ویژه آپارتمان نوساز

خیابان هراز

محدوده بیک مهدوی

3 واحد یکجا

هر واحد 125 متری

2 خواب

تک واحد

موقعیت جنوبی

دارای آسانسور 4 طبقه (تا روف)

دارای پارکینگ و انباری

یک نهم اوقاف

قابلیت اخذ وام بانکی تا 800 میلیون برای هر واحد

قابلیت رهن واحد تا 500 میلیون برای هر واحد

گروه مشاورین املاک آینده با حدود دو دهه تجربه در زمینه امور ملکی شما را در امر:

❇️خرید و فروش آپارتمان

❇️رهن و اجاره مسکونی و تجاری

❇️مشارکت در ساخت

❇️خرید و فروش ملک و مستغلات

یاری مینماید.

یک عمر آسایش و آرامش با مشاورین املاک آینده
آدرس: هراز بین آفتاب 62 و 64
مدیریت: عبدالله پور ابراهیم

لطفا فایل های خود را در روبیکا_تلگرام_ایتا_واتس آپ_اینستاگرام به همین شماره ارسال نمائید
ارتباط با مشاور فروش:

*********** نیک رو
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهران غلامی اطاقسرایی

آژانس املاک گروه مشاورین آینده

یک عمر آسایش و آرامش با مشاورین املاک آینده