تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 50 متری 1 خوابه فول سرمایه گذاری

فروش آپارتمان 50 متری 1 خوابه فول سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
(((( بازار فعلی بهترین فرصت سرمایه گذاری ))))
فروش آپارتمان 50 متری 1 خواب
ملک مناسب سرمایه گذاری
امکان رهن تا 400 میلیون تومان و بیشتر برای خرید

طبقه چهارم
‼️ امکانات ملک ‼️
دارای پارکینگ
دارای آسانسور
دارای بالکن مناسب
دارای انباری با متراژ عالی

17 سال ساخت ، سمت شمالی ، کلا 5 طبقه 4 واحدی ، کف سرامیک ، کولر آبی ، شوفاژ ، پکیج رادیاتور ، کابینت mdf .
ملک تمیز و خوش نقشه می باشد .
مشاور شما ( املاک آزادیان ) خ قدمی پ 23
بدون نیاز به هزینه اضافی دارای پکیج رادیاتور و کابینت mdf و ......

✅ قیمت فروش ✅
کل : 2 میلیارد و 500 میلیون با پارکینگ و انباری .

فایل های مشابه هم موجود هست ‼️
مشاور شما ( آزادیان ) در امر خرید ، فروش رهن ، اجاره و مشارکت در ساخت
کلنگی و آپارتمان

بهترین واحد در منطقه با امکانات و بدون هزینه اضافی .

شماره تماس
برای هماهنگی و بازدید تماس بگیرید .

✴ آدرس املاک ✴
میدان 9 دی ، خیابان هلال احمر ، انتهای خیابان قدمی ، پلاک 24 ، املاک آزادیان