تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 50متر/ فول /شاهین

فروش آپارتمان 50متر/ فول /شاهین

1 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1382
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
97٬000٬000 تومان
طبقه
1
موتورخانه
کد 1011
فایل شخصی میباشد همکاران عزیز تماس نگیرند
_______________________________

50 متر 1خواب
طبقه اول از 4
سالن پرده خور
فول بازسازی شده

______________________________
کارشناس ملک در منطقه 5
خانم موسوی
______________________________
فروش پایان کار ما نیست شروع یک اعتماد است