تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 52متری ورامین بلوار امام رضا

فروش آپارتمان 52متری ورامین بلوار امام رضا

1 سال پیش در ورامین

متراژ
52
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬153٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅آپارتمان 52متری برای سرمایه گذاری

✅کف سرامیک /کابینت mdf

✅تک خواب /کمد دیواری

✅سند تک برگ

✅موقیت اداری و مسکونی

⚜کدفایل 1402

   ⭐️⭐️⭐️شایان مسکن⭐️⭐️⭐️
مدیریت: فاضل شیرازی
آدرس املاک: بلوار رسالت شهیدزواره نبش کوچه هنرمند
لطفا روزهای تعطیل وجمعه تماس نگیرید پاسخگو نیستیم