تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 64 متری 1 خوابه طبقه 1

فروش آپارتمان 64 متری 1 خوابه طبقه 1

1 سال پیش در همدان

متراژ
64
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬312٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
املاک آسمان در خدمت همشهریان عزیز وگرامی جهت خرید وفروش رهن واجاره ومشارکت در ساخت شما عزیزان میباشد
__________________________________________باسلام سند آزاد وآماده گرفتن وام ،ویو عالی وغرق نور،دوبر،سال ساخت 92 هست ولی کل ساختمان 1400 ساکن شدند، انشالله هر کی بخره صاحب خونه تا برج 7 همونجا مستاجرش میشه که یه مبلغی هم ازش میمونه بابت پیش،بهترین فرصت برا خونه دار شدنه ساختمان زیبا وخوش نما که اصلا به قیافش نمیخوره 92 باشه،لطفا تماس بگیرید وفرصت رو از دست ندید
______________________________________
فایلهای دیگر
100 متری خرم رودی ط سوم 5،500
انواع پیش فروش
انواع سال ساخت بالای بدون آسانسور
تنوع واحد در انواع لوکیشینها

تماس از شما خدمت از ما
باتشکر املاک آسمان