تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 64 متری در آخونی (غلامی)

فروش آپارتمان 64 متری در آخونی (غلامی)

1 سال پیش در تبریز

متراژ
64
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬250٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جنس کف
پارکت چوب
تعداد کل طبقات
4
بسم الله الرحمن الرحیم

⚜️⚜️ سامانه تخصصی املاک یوردوم ⚜️ ⚜️

✅✅تبریز_ آخونی کوچه حاج رسول بقال

✅✅کد_فایل_1169
✅✅✅✅✅
تعداد اتاق 2
کل طبقات ساختمان 4
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 8
سال ساخت 1386
✅✅✅✅
موقعیت ملک : جنوبی,شرقی
نمای ساختمان : آجر 3 سانت
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : بخاری
پوشش کف : پارکت
آشپزخانه : ام دی اف,هود
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی
سقف و دیوار : کاغذ دیواری
✅✅سایر امکانات : بالکن,پرده
وضعیت سکونت : تخلیه
✅✅وضعیت ملک : سند دارد,6 دانگ,تک برگ
امتیازات : آب,برق,گاز,تلفن

✅✅مبلغ متری :26,250,000 تومان
✅✅مبلغ کل :1,680,000,000 تومان

✅✅امکان برداشت وام اوراق

کارشناس : محمد غلامی
تلفن همراه : ***********
آدرس دفتر : چهارراه منصور