تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 66 متری 2 خوابه در دنج ترین محله صفا

فروش آپارتمان 66 متری 2 خوابه در دنج ترین محله صفا

1 سال پیش در تهران

متراژ
66
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬727٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
آژانس املاک صادق

مشاورین املاک صادق شما را صاحب خانه میکنن

فروش آپارتمان خوش ساخت در دنج ترین محله صفا

✅️آپارتمان 66 متری غرق درنوربرای کسانی که هر آپارتمانی را نمی پسندند
✅️ دو خوابه همراه با نورگیر
✅️ساختمان غرق در نور میباشد
✅️تک واحدی میباشد
✅️دارای انباری کاذب
✅️جهت ساختمان شمال و جنوبی میباشد
✅️ساختمان بسیار تمیز با همسایه های عالی
✅️600 میلیون رهن آپارتمان میباشد
✅️پرداختی شما 2.550.000.000 میلیارد تومان

✅️کامل ترین فایل های منطقه را از ما بخواهید

✅️با قیمت های منصفانه و بازدید فوری

✅️خرید و فروش _ رهن و اجاره
✅️مناطق (12_13_14)

مشاور شما (خاتمی)