تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 68 متری/همت/فاطمیه

فروش آپارتمان 68 متری/همت/فاطمیه

10 ماه پیش در شهرک فاطمیه

متراژ
68
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬911٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
〽️سلام درود

☑️سرمایه گذاری مطمعن ،در دنیای املاک

✅واحد 68متری
✅یه خوابه موقعیت ملکی عالی دو نبش
✅پذیرایی و اتاق خواب غرق نور
✅نوساز و به صورت کلید نخورده
✅نما رومی سنگ با نورپردازی
✅دو طبقه راه جدا هر طبقه به صورت مستقلی
✅انشعابات اب برق گاز اختصاصی
✅پشت بام در اختیار ایزوگام شده با دورچینی تا 1/50متر
✅پارکینگ اختصاصی دارد با بازشو برقی و ریموتی
✅کف سرامیک با متریال خوب
✅تخفیف جزعی پای قولنامه
✅آیفون تصویری ،درب پنجره دوجداره

♻️لطفا جهت بازدید و توضیحات بیشتر تماس بگیرید

✏️مشاور و امین شما:اسفندانی

❎ادرس دفتر:بلوار همت ابتدای خیابان سروستان املاک اتحاد